Naar boven
Datum Evenement Plaats
woensdag 21 feb 2024 Utrecht // Younity Jonkvrouw Sanderijndreef 35, 3562 LJ Utrecht
woensdag 21 feb 2024 Dokkum // Tolhuisbad Tolhuispark 2, 9103 SN Dokkum
woensdag 21 feb 2024 Eindhoven // Sporthal Tivoli Geert Grootestraat 72, 5645 RE Eindhoven
donderdag 22 feb 2024 Rotterdam // Beverwaard Gronsvelderf 101, 3077 SB Rotterdam
vrijdag 23 feb 2024 Drachten // Gymzaal Gauke Boelensstraat Gauke Boelensstraat, 9203 RM Drachten
vrijdag 23 feb 2024 Hoofddorp // Floriande Midden Deltaweg 107, 2134 XS Hoofddorp
vrijdag 23 feb 2024 Groningen // Stoepemaheerd Stoepemaheerd 9, 9737 TJ Groningen
vrijdag 23 feb 2024 Amsterdam // Apollohal Apollolaan 4, 1077 BA Amsterdam
zondag 25 feb 2024 GIRLS ONLY Amsterdam // Kazerne Reigersbos Remmerdenplein 100, Kazerne Reigersbos, Amsterdam Zuidoost
zondag 25 feb 2024 Hilversum // de Lieberg J, Jan van der Heijdenstraat 170, 1221 EM Hilversum
zondag 25 feb 2024 Leiderdorp // Hoftuyn Leeuwerikstraat 4, 2352 ER Leiderdorp
zondag 25 feb 2024 Amstelveen // Ben Goudsmithal Sportlaan 29, 1185 TB Amstelveen
maandag 26 feb 2024 GIRLS ONLY Amsterdam Zuidoost // Kazerne Reigersbos Remmerdenplein 100, Kazerne Reigersbos, Amsterdam Zuidoost
dinsdag 27 feb 2024 GIRLS ONLY Amsterdam Zuidoost // OSB Gulden Kruis 5, 1103 BE Amsterdam
dinsdag 27 feb 2024 Zwolle // Zaal 4 Overtoom 3, 8043 LZ Zwolle
woensdag 28 feb 2024 Utrecht // Younity Jonkvrouw Sanderijndreef 35, 3562 LJ Utrecht
woensdag 28 feb 2024 Dokkum // Tolhuisbad Tolhuispark 2, 9103 SN Dokkum
woensdag 28 feb 2024 Eindhoven // Sporthal Tivoli Geert Grootestraat 72, 5645 RE Eindhoven
donderdag 29 feb 2024 Rotterdam // Beverwaard Gronsvelderf 101, 3077 SB Rotterdam
vrijdag 01 mrt 2024 Drachten // Gymzaal Gauke Boelensstraat Gauke Boelensstraat, 9203 RM Drachten
vrijdag 01 mrt 2024 Hoofddorp // Floriande Midden Deltaweg 107, 2134 XS Hoofddorp
vrijdag 01 mrt 2024 Groningen // Stoepemaheerd Stoepemaheerd 9, 9737 TJ Groningen
vrijdag 01 mrt 2024 Amsterdam // Apollohal Apollolaan 4, 1077 BA Amsterdam
zondag 03 mrt 2024 GIRLS ONLY Amsterdam // Kazerne Reigersbos Remmerdenplein 100, Kazerne Reigersbos, Amsterdam Zuidoost
zondag 03 mrt 2024 Hilversum // de Lieberg J, Jan van der Heijdenstraat 170, 1221 EM Hilversum
zondag 03 mrt 2024 Leiderdorp // Hoftuyn Leeuwerikstraat 4, 2352 ER Leiderdorp
zondag 03 mrt 2024 Amstelveen // Ben Goudsmithal Sportlaan 29, 1185 TB Amstelveen
maandag 04 mrt 2024 GIRLS ONLY Amsterdam Zuidoost // Kazerne Reigersbos Remmerdenplein 100, Kazerne Reigersbos, Amsterdam Zuidoost
dinsdag 05 mrt 2024 GIRLS ONLY Amsterdam Zuidoost // OSB Gulden Kruis 5, 1103 BE Amsterdam
dinsdag 05 mrt 2024 Zwolle // Zaal 4 Overtoom 3, 8043 LZ Zwolle
woensdag 06 mrt 2024 Utrecht // Younity Jonkvrouw Sanderijndreef 35, 3562 LJ Utrecht
woensdag 06 mrt 2024 Dokkum // Tolhuisbad Tolhuispark 2, 9103 SN Dokkum
woensdag 06 mrt 2024 Eindhoven // Sporthal Tivoli Geert Grootestraat 72, 5645 RE Eindhoven
donderdag 07 mrt 2024 Rotterdam // Beverwaard Gronsvelderf 101, 3077 SB Rotterdam
vrijdag 08 mrt 2024 Drachten // Gymzaal Gauke Boelensstraat Gauke Boelensstraat, 9203 RM Drachten
vrijdag 08 mrt 2024 Hoofddorp // Floriande Midden Deltaweg 107, 2134 XS Hoofddorp
vrijdag 08 mrt 2024 Groningen // Stoepemaheerd Stoepemaheerd 9, 9737 TJ Groningen
vrijdag 08 mrt 2024 Amsterdam // Apollohal Apollolaan 4, 1077 BA Amsterdam
zondag 10 mrt 2024 GIRLS ONLY Amsterdam // Kazerne Reigersbos Remmerdenplein 100, Kazerne Reigersbos, Amsterdam Zuidoost
zondag 10 mrt 2024 Hilversum // de Lieberg J, Jan van der Heijdenstraat 170, 1221 EM Hilversum
zondag 10 mrt 2024 Leiderdorp // Hoftuyn Leeuwerikstraat 4, 2352 ER Leiderdorp
zondag 10 mrt 2024 Amstelveen // Ben Goudsmithal Sportlaan 29, 1185 TB Amstelveen
maandag 11 mrt 2024 GIRLS ONLY Amsterdam Zuidoost // Kazerne Reigersbos Remmerdenplein 100, Kazerne Reigersbos, Amsterdam Zuidoost
dinsdag 12 mrt 2024 GIRLS ONLY Amsterdam Zuidoost // OSB Gulden Kruis 5, 1103 BE Amsterdam
dinsdag 12 mrt 2024 Zwolle // Zaal 4 Overtoom 3, 8043 LZ Zwolle
woensdag 13 mrt 2024 Utrecht // Younity Jonkvrouw Sanderijndreef 35, 3562 LJ Utrecht
woensdag 13 mrt 2024 Dokkum // Tolhuisbad Tolhuispark 2, 9103 SN Dokkum
woensdag 13 mrt 2024 Eindhoven // Sporthal Tivoli Geert Grootestraat 72, 5645 RE Eindhoven
donderdag 14 mrt 2024 Rotterdam // Beverwaard Gronsvelderf 101, 3077 SB Rotterdam
vrijdag 15 mrt 2024 Drachten // Gymzaal Gauke Boelensstraat Gauke Boelensstraat, 9203 RM Drachten
vrijdag 15 mrt 2024 Hoofddorp // Floriande Midden Deltaweg 107, 2134 XS Hoofddorp
vrijdag 15 mrt 2024 Groningen // Stoepemaheerd Stoepemaheerd 9, 9737 TJ Groningen
vrijdag 15 mrt 2024 Amsterdam // Apollohal Apollolaan 4, 1077 BA Amsterdam
zondag 17 mrt 2024 GIRLS ONLY Amsterdam // Kazerne Reigersbos Remmerdenplein 100, Kazerne Reigersbos, Amsterdam Zuidoost
zondag 17 mrt 2024 Hilversum // de Lieberg J, Jan van der Heijdenstraat 170, 1221 EM Hilversum
zondag 17 mrt 2024 Leiderdorp // Hoftuyn Leeuwerikstraat 4, 2352 ER Leiderdorp
zondag 17 mrt 2024 Amstelveen // Ben Goudsmithal Sportlaan 29, 1185 TB Amstelveen
maandag 18 mrt 2024 GIRLS ONLY Amsterdam Zuidoost // Kazerne Reigersbos Remmerdenplein 100, Kazerne Reigersbos, Amsterdam Zuidoost
dinsdag 19 mrt 2024 GIRLS ONLY Amsterdam Zuidoost // OSB Gulden Kruis 5, 1103 BE Amsterdam
dinsdag 19 mrt 2024 Zwolle // Zaal 4 Overtoom 3, 8043 LZ Zwolle
woensdag 20 mrt 2024 Utrecht // Younity Jonkvrouw Sanderijndreef 35, 3562 LJ Utrecht
woensdag 20 mrt 2024 Dokkum // Tolhuisbad Tolhuispark 2, 9103 SN Dokkum
woensdag 20 mrt 2024 Eindhoven // Sporthal Tivoli Geert Grootestraat 72, 5645 RE Eindhoven
donderdag 21 mrt 2024 Rotterdam // Beverwaard Gronsvelderf 101, 3077 SB Rotterdam
vrijdag 22 mrt 2024 Drachten // Gymzaal Gauke Boelensstraat Gauke Boelensstraat, 9203 RM Drachten
vrijdag 22 mrt 2024 Hoofddorp // Floriande Midden Deltaweg 107, 2134 XS Hoofddorp
vrijdag 22 mrt 2024 Groningen // Stoepemaheerd Stoepemaheerd 9, 9737 TJ Groningen
vrijdag 22 mrt 2024 Amsterdam // Apollohal Apollolaan 4, 1077 BA Amsterdam
zondag 24 mrt 2024 GIRLS ONLY Amsterdam // Kazerne Reigersbos Remmerdenplein 100, Kazerne Reigersbos, Amsterdam Zuidoost
zondag 24 mrt 2024 Hilversum // de Lieberg J, Jan van der Heijdenstraat 170, 1221 EM Hilversum
zondag 24 mrt 2024 Leiderdorp // Hoftuyn Leeuwerikstraat 4, 2352 ER Leiderdorp
zondag 24 mrt 2024 Amstelveen // Ben Goudsmithal Sportlaan 29, 1185 TB Amstelveen
maandag 25 mrt 2024 GIRLS ONLY Amsterdam Zuidoost // Kazerne Reigersbos Remmerdenplein 100, Kazerne Reigersbos, Amsterdam Zuidoost
dinsdag 26 mrt 2024 GIRLS ONLY Amsterdam Zuidoost // OSB Gulden Kruis 5, 1103 BE Amsterdam
dinsdag 26 mrt 2024 Zwolle // Zaal 4 Overtoom 3, 8043 LZ Zwolle
woensdag 27 mrt 2024 Utrecht // Younity Jonkvrouw Sanderijndreef 35, 3562 LJ Utrecht
woensdag 27 mrt 2024 Dokkum // Tolhuisbad Tolhuispark 2, 9103 SN Dokkum
woensdag 27 mrt 2024 Eindhoven // Sporthal Tivoli Geert Grootestraat 72, 5645 RE Eindhoven
donderdag 28 mrt 2024 Rotterdam // Beverwaard Gronsvelderf 101, 3077 SB Rotterdam
vrijdag 29 mrt 2024 Drachten // Gymzaal Gauke Boelensstraat Gauke Boelensstraat, 9203 RM Drachten
vrijdag 29 mrt 2024 Hoofddorp // Floriande Midden Deltaweg 107, 2134 XS Hoofddorp
vrijdag 29 mrt 2024 Groningen // Stoepemaheerd Stoepemaheerd 9, 9737 TJ Groningen
vrijdag 29 mrt 2024 Amsterdam // Apollohal Apollolaan 4, 1077 BA Amsterdam
zondag 31 mrt 2024 GIRLS ONLY Amsterdam // Kazerne Reigersbos Remmerdenplein 100, Kazerne Reigersbos, Amsterdam Zuidoost
zondag 31 mrt 2024 Hilversum // de Lieberg J, Jan van der Heijdenstraat 170, 1221 EM Hilversum
zondag 31 mrt 2024 Leiderdorp // Hoftuyn Leeuwerikstraat 4, 2352 ER Leiderdorp
zondag 31 mrt 2024 Amstelveen // Ben Goudsmithal Sportlaan 29, 1185 TB Amstelveen
maandag 01 apr 2024 GIRLS ONLY Amsterdam Zuidoost // Kazerne Reigersbos Remmerdenplein 100, Kazerne Reigersbos, Amsterdam Zuidoost
dinsdag 02 apr 2024 GIRLS ONLY Amsterdam Zuidoost // OSB Gulden Kruis 5, 1103 BE Amsterdam
dinsdag 02 apr 2024 Zwolle // Zaal 4 Overtoom 3, 8043 LZ Zwolle
woensdag 03 apr 2024 Utrecht // Younity Jonkvrouw Sanderijndreef 35, 3562 LJ Utrecht
woensdag 03 apr 2024 Dokkum // Tolhuisbad Tolhuispark 2, 9103 SN Dokkum
woensdag 03 apr 2024 Eindhoven // Sporthal Tivoli Geert Grootestraat 72, 5645 RE Eindhoven
donderdag 04 apr 2024 Rotterdam // Beverwaard Gronsvelderf 101, 3077 SB Rotterdam
vrijdag 05 apr 2024 Drachten // Gymzaal Gauke Boelensstraat Gauke Boelensstraat, 9203 RM Drachten
vrijdag 05 apr 2024 Hoofddorp // Floriande Midden Deltaweg 107, 2134 XS Hoofddorp
vrijdag 05 apr 2024 Groningen // Stoepemaheerd Stoepemaheerd 9, 9737 TJ Groningen
vrijdag 05 apr 2024 Amsterdam // Apollohal Apollolaan 4, 1077 BA Amsterdam
zondag 07 apr 2024 GIRLS ONLY Amsterdam // Kazerne Reigersbos Remmerdenplein 100, Kazerne Reigersbos, Amsterdam Zuidoost
zondag 07 apr 2024 Hilversum // de Lieberg J, Jan van der Heijdenstraat 170, 1221 EM Hilversum